Forumda neyi görmek isteyirem?

Xəzər İntellektual Klubunun təşkilati məsələləri

Moderators: sakit Ali, KiPLiot, Nigar_Yasinova

Postby ARTUR33 » 20 Oct 2007, 00:11

eminem ki,Xaqani hocanin ogrencisidi,turk dunyasi ishletme fakultesi iktisad universiteti.ya da ki,DGH-den. Xaqani Halil Kurumahmutun qezebenie tush gelib turkiyeye surgun oldu.
qiyamchi teshkilati incitme yaz gorek kimsen.
Turk dilini oyrenin,onun uzun surecek tarixi var.chunki o seriallarin dilidi
ARTUR33
İkinci dərəcəli kapitan

Postby Pianist Diplomatzade » 20 Oct 2007, 00:52

\"Nottenera\" wrote:Türyan, o biri terefde deyib ki, burdakılardan heç kesi tanımıram, demeli heç bir buradakı komandada oynamır, men heç hesab etmirem ki, o hansısa komandada oynayır...

Adminin ban qoymaga selahiyyeti catir?
Last edited by Pianist Diplomatzade on 20 Oct 2007, 01:06, edited 1 time in total.
Dixitque Deus fiat lux et facta est lux.
Pianist Diplomatzade
Üçüncü dərəcəli kapitan

Postby Pianist Diplomatzade » 20 Oct 2007, 01:00

Ezizim INQILABCI ANARXIST , senin provokasiyana ehtiyac yoxdu. Biz kimin kim, neyin ne oldugunu ,mence, ozumuz de bilirik.Bir de ki, yazilarina fikir ver. hec de milliyetci olmaq senin yazdigin olmaq deyil. Samuelsin fikirlerini filani foruma yazmaha ehtiyac yoxdur... Siyasi problemleri muzakire etmek istemirsen?? ozun bir forum aac, adini qoy forum.siyaseti-furuset.com sora da orda muzakire et. Bizim bu cehetden bir nece defe problemlerimiz olub. her halda en boyuk inqilabci menim komandamda oynuyurdu -ilkin. Onun ustunde Xezer klubunun umumilikde problemleri olacaqdi.. amma her ne ise...
Menim milliyetci, yeniiiiiii milletini seven ve onun ucun her sheye hazir olan dostlarim var ki, senin yazdiglarin hec de onlarin xoshuna gelmez. movzunu muzakire etmek ve ya meni sehv cixarmaq istesen shenbe gunu sohbet ederik. Diqqetine gore teshekkur !
Dixitque Deus fiat lux et facta est lux.
Pianist Diplomatzade
Üçüncü dərəcəli kapitan

Postby Nottenera » 20 Oct 2007, 01:58

\"Pianist Diplomatzade\" wrote:Ezizim INQILABCI ANARXIST , senin provokasiyana ehtiyac yoxdu. Biz kimin kim, neyin ne oldugunu ,mence, ozumuz de bilirik.Bir de ki, yazilarina fikir ver. hec de milliyetci olmaq senin yazdigin olmaq deyil. Samuelsin fikirlerini filani foruma yazmaha ehtiyac yoxdur... Siyasi problemleri muzakire etmek istemirsen?? ozun bir forum aac, adini qoy forum.siyaseti-furuset.com sora da orda muzakire et. Bizim bu cehetden bir nece defe problemlerimiz olub. her halda en boyuk inqilabci menim komandamda oynuyurdu -ilkin. Onun ustunde Xezer klubunun umumilikde problemleri olacaqdi.. amma her ne ise...
Menim milliyetci, yeniiiiiii milletini seven ve onun ucun her sheye hazir olan dostlarim var ki, senin yazdiglarin hec de onlarin xoshuna gelmez. movzunu muzakire etmek ve ya meni sehv cixarmaq istesen shenbe gunu sohbet ederik. Diqqetine gore teshekkur !

Oooo, İlkini yaddan çıxarmaq olar? Amma o başqa cür düşünseydi, çox qeribe olardı...uşaq gözünü açıb bununla böyüyüb de :lol:
Senin dediklerinle tam razıyam, o yazıların xoşuna gelmediyi adamlardan biri de menem! Admin artıq çare eleyib ona, sonra da deyir men kobud adamam...xa! :lol:
Ceterum Censeo armenia Esse Delendam!!!
Nottenera
Vitse-Admiral

Postby Эминов » 20 Oct 2007, 15:04

Chare tapib deyende ki, her bir insanin oz dili var ve ona her sheyi normal dilde basha salanda basha dushur. Guman edirem ki Qiyamchi da basha dushenlerdendir. :)
Эминов
Kontr-Admiral

Postby QIYAMCHI » 20 Oct 2007, 15:40

\"ARTUR33\" wrote:eminem ki,Xaqani hocanin ogrencisidi,turk dunyasi ishletme fakultesi iktisad universiteti.ya da ki,DGH-den. Xaqani Halil Kurumahmutun qezebenie tush gelib turkiyeye surgun oldu.

Hormetli Artur Rivares beli men Xaqani Hocanin telebesiyem.Amma universitet telebesi yox.Men onun muhazirelerine kucede, evde, ve ya tedbirlerde qulaq asmisam.Hal-hazirda hec bir teskilat ve ya herekatin uzvu deyilem.Adim Abbaszade Rufatdir.Tudifakda yox Iqtisad universitetinin basqa bir fakultesinde oxuyuram.
Adimdan cox istifade etmemeyimin sebebi bu adin mene mexsus olmamasidir.Bunu menden xebersiz men anadan olanda qoyublar.
Yadimda googleda neyi ise search edirdim.Sizin forumun adresi ile rastlasdim ve adi xosuma geldiyi ucun yazmaga qerar verdim.Sizin klub haqqinda ancaq burada esitdim ve helede demeek olar ki klubunuz barede melumatsizam.Yoldaslardan bezileri menim nikime admin terefinden ban qoyulmagini isteyirler.Amma sebebini yazsa da basa dusmedim.Siz sehv anlamisiniz menim verdiyim suali.
Ve qetiyyen kimi ise provakasiyaya cekmek fikrim yoxdur.Istediyim sexsden ve ya sexslerden sitat getire bilerem.En azindan buna bu forumun uzvu oldugum ucun haqqim catir.Borum qaydalarindada var ki ayrri ayri ferdlerin yazdiqlarina gore Xezer intellektual klubu cavabdeh deyil.O ki qaldi senin dostlarinin menim fikrilerimden xosunun gelmemesi bu menim problemim deyil.Menimde cox adamnan xosum gelmir.
buyurun....
color=red]Kimdir bu azerbaycanlilar ve onlar beseriyyetden ne isteyirler?[/color]
QIYAMCHI
Dənizçi

Postby Эминов » 20 Oct 2007, 16:00

Qiyamchi, panik olma, sen hele bani "zaslujit" elememisen :wink: Xirda shuluqluq ban uchun esas deyil.
Эминов
Kontr-Admiral

Postby KiPLiot » 20 Oct 2007, 16:01

\"QIYAMCHI\" wrote:
\"ARTUR33\" wrote:eminem ki,Xaqani hocanin ogrencisidi,turk dunyasi ishletme fakultesi iktisad universiteti.ya da ki,DGH-den. Xaqani Halil Kurumahmutun qezebenie tush gelib turkiyeye surgun oldu.

Hormetli Artur Rivares beli men Xaqani Hocanin telebesiyem.Amma universitet telebesi yox.Men onun muhazirelerine kucede, evde, ve ya tedbirlerde qulaq asmisam.Hal-hazirda hec bir teskilat ve ya herekatin uzvu deyilem.Adim Abbaszade Rufatdir.Tudifakda yox Iqtisad universitetinin basqa bir fakultesinde oxuyuram.
Adimdan cox istifade etmemeyimin sebebi bu adin mene mexsus olmamasidir.Bunu menden xebersiz men anadan olanda qoyublar.
Yadimda googleda neyi ise search edirdim.Sizin forumun adresi ile rastlasdim ve adi xosuma geldiyi ucun yazmaga qerar verdim.Sizin klub haqqinda ancaq burada esitdim ve helede demeek olar ki klubunuz barede melumatsizam.Yoldaslardan bezileri menim nikime admin terefinden ban qoyulmagini isteyirler.Amma sebebini yazsa da basa dusmedim.Siz sehv anlamisiniz menim verdiyim suali.
Ve qetiyyen kimi ise provakasiyaya cekmek fikrim yoxdur.Istediyim sexsden ve ya sexslerden sitat getire bilerem.En azindan buna bu forumun uzvu oldugum ucun haqqim catir.Borum qaydalarindada var ki ayrri ayri ferdlerin yazdiqlarina gore Xezer intellektual klubu cavabdeh deyil.O ki qaldi senin dostlarinin menim fikrilerimden xosunun gelmemesi bu menim problemim deyil.Menimde cox adamnan xosum gelmir.
buyurun....

Tesadufen, Iqtisadci Klubunun forumundaki "Dido" sen deyilsen. Ne ise yazilarinizin xarakteri oxsardir.
Mors Certa, Vita Incerta!

Tərcüməsi:Ölüm qaçılmazdır, həyat qeyri-müəyyən.
KiPLiot
Birinci dərəcəli kapitan

Postby QIYAMCHI » 20 Oct 2007, 16:23

\"Эминов\" wrote:Qiyamchi, panik olma, sen hele bani "zaslujit" elememisen :wink: Xirda shuluqluq ban uchun esas deyil.

Men qetiyyen panik olmamisam...
Istediyiniz zaman bann vere bilersiniz...
Zaten "azliqlar" her zaman ban olunub.Hele menim bextim getirib ki, heleki heyatima ban qoyulub.Yeqin hemin gune de cox qalmayib... :cry:
color=red]Kimdir bu azerbaycanlilar ve onlar beseriyyetden ne isteyirler?[/color]
QIYAMCHI
Dənizçi

Postby QIYAMCHI » 20 Oct 2007, 16:25

\"KiPLiot\" wrote:
\"QIYAMCHI\" wrote:

buyurun....

Tesadufen, Iqtisadci Klubunun forumundaki "Dido" sen deyilsen. Ne ise yazilarinizin xarakteri oxsardir.

Yox iqtisadci klubunu da didonu da tanimiram.Amma tanimaq isterdim didonun.Sizin forumun gorusleri olur...?
QIYAMCHI
Dənizçi

Postby Revolvers » 20 Oct 2007, 18:54

\"QIYAMCHI\" wrote:
\"KiPLiot\" wrote:
\"QIYAMCHI\" wrote:Hormetli Artur Rivares beli men Xaqani Hocanin telebesiyem.Amma universitet telebesi yox.Men onun muhazirelerine kucede, evde, ve ya tedbirlerde qulaq asmisam.Hal-hazirda hec bir teskilat ve ya herekatin uzvu deyilem.Adim Abbaszade Rufatdir.Tudifakda yox Iqtisad universitetinin basqa bir fakultesinde oxuyuram.
buyurun....

Yox iqtisadci klubunu da didonu da tanimiram.Amma tanimaq isterdim didonun.Sizin forumun gorusleri olur...?

Görüşdən daha da yaxşı hər həftə yiğışıb 6.gün Nə?Harada?Nə zaman? oynayırıq...
12\2)-5=1
12-11=1
(12*12)\144=1
Revolvers
Üçüncü dərəcəli kapitan

Postby QIYAMCHI » 20 Oct 2007, 20:20

\"Revolvers\" wrote:
\"QIYAMCHI\" wrote:
\"KiPLiot\" wrote:Tesadufen, Iqtisadci Klubunun forumundaki "Dido" sen deyilsen. Ne ise yazilarinizin xarakteri oxsardir.

Görüşdən daha da yaxşı hər həftə yiğışıb 6.gün Nə?Harada?Nə zaman? oynayırıq...

Klubun uzvu olmayan insanlarin ora gelmek imkanlari var...?
QIYAMCHI
Dənizçi

Postby Nigar_Yasinova » 20 Oct 2007, 22:41

\"QIYAMCHI\" wrote:Klubun uzvu olmayan insanlarin ora gelmek imkanlari var...?

Tebii ki, var. Amma kluba ele bele gelmek maraqsiz olar. Bir nece oyuncu yigib, komanda seklinde gele bilersiz. Inaniram ki, sizin de maraginiza sebeb olacaq bu oyun.
ALLAHI itirən nəyi tapmışdır?! ALLAHı tapan nəyi itirmişdir?!

Görürsə gözlərin gəlirsə ünün,
Bir daha açılan səhərə Şükür.
Cilovu əlində daha bir günün,
Belinə atdığın yəhərə Şükür!
Nigar_Yasinova
Vitse-Admiral

Postby Nottenera » 21 Oct 2007, 23:04

Qiyamçı müellim, belke doğrudan da, komanda yığıb gelesiz biz tereflere bextinizi ve beyninizi sınamağa?
Ceterum Censeo armenia Esse Delendam!!!
Nottenera
Vitse-Admiral

Postby QIYAMCHI » 22 Oct 2007, 07:52

\"Nottenera\" wrote:Qiyamçı müellim, belke doğrudan da, komanda yığıb gelesiz biz tereflere bextinizi ve beyninizi sınamağa?

Hmmm...

Kimde oyun haqqinda etrafli melumati varsa zehmet olmasa rufatstein@yahoo.com adresine gondersin...

Gonderilen materialin icinde suallarin umumi tipi, komandanin terkibinde nece nefer olmagi ve s. ler olsa sevinerem...

Bu heftesonu Bakida ola bilmeyeceyim ucun gelen heftesonuna qatilmaq isterdim yoldashlarla birge...
QIYAMCHI
Dənizçi

PreviousNext

Return to Təşkilat