"NA?HARADA?NA ZAMAN?" ELITAR KLUBU

Kluba aidiyyatı olmayan söhbətlər

Moderators: sakit Ali, KiPLiot, Nigar_Yasinova

Postby Oktay » 13 Mar 2007, 17:05

\"X_BOY_777\" wrote:Seymur,bu gun ne oldu,elitar klubda?kim uddu?XRUSTALNAYA SOVAni kim uddu?Mamedin suali oynanildi?tapdilar?

oyunlar hala efira getmadiyindan galin bu barada susaq!
Oktay
Kapitan-leytenant

Postby Oktay » 13 Mar 2007, 17:18

Oyun mənim gozladiyimdən daha yaxşı alındı!
Cahangirdə məncə pis aparmadı!
Suallar da pis deyildi. Skif və hunların hərbi taktikası haqqında sual mənim xoşuma gəldi.

Komanda isə super idi. Belə oyunçularla oynamaq çox çətin idi! Rüfətdən başqa hamısı ilə birinci dəfə idi ki, real oyun oynayırdım!

Məncə oyunun azeri versiyası kifayət qədər realdır!
Oktay
Kapitan-leytenant

Postby SEYMUR » 13 Mar 2007, 21:08

\"oktay\" wrote:Oyun mənim gozladiyimdən daha yaxşı alındı!
Cahangirdə məncə pis aparmadı!
Suallar da pis deyildi. Skif və hunların hərbi taktikası haqqında sual mənim xoşuma gəldi.

Komanda isə super idi. Belə oyunçularla oynamaq çox çətin idi! Rüfətdən başqa hamısı ilə birinci dəfə idi ki, real oyun oynayırdım!

Məncə oyunun azeri versiyası kifayət qədər realdır!

Oyunu reallashdirmaq ucun garak har birimiz cox calsihaq....
HEROSTRATI UNUTMALI !
SEYMUR
Birinci dərəcəli kapitan

Re: "NA?HARADA?NA ZAMAN?" ELITAR KLUBU

Postby SEYMUR » 19 Mar 2009, 12:33

Mövzu yenə də aktualdır.....
HEROSTRATI UNUTMALI !
SEYMUR
Birinci dərəcəli kapitan

Re:

Postby HAQVERDI » 20 Apr 2010, 22:49

SEYMUR wrote:Mövzu yenə də aktualdır.....

Bu mövzudan çox keçib, iki şeyi bilmək istərdim
1.Səhv eləmirəmsə sinaq çəkilişlərdə komandanin tərkibi fərqli idi,əvvəlki postlarda da yazilib ki,çəkilişlərdə Rüfət Abdulla da oynamişdi komandanin tərkibində,ancaq tv-də niyə bəs oynamdi?
2.Niyə oyunun Azerbaycan fersiyasi ancaq bir tur olur,öz də rus versiyasindan sonra,olmazmi ki oyunun vaxt uzadilsin və ya dəyişdirilsin.
Ümumiyyətlə elitarkada hələ də Rüfətin,Elgünün,Akşinin,Fədainin və s.(digərləri oynayib səhv etmirəmsə)kimi oyunçularin oynamamaği məncə elitarkanin ədalətliyini şübhə altina qoyur...
HAQVERDI
Dənizçi

Re:

Postby TURANLI » 21 Apr 2010, 11:30

İstəmirəəəəm. Hər dövrə göndərdiyim 20 sualdan bircəcyin göyürsünlər maa bəsdi. Məhkumluq bu qədər çəkərmiş. Başqaları uje nazir oldu ee.
Rüfət əcnəbidi, Elgün radukarl müxalif fikirli, Fədaini bilmirəm başqaların da.
TURANLI
İkinci dərəcəli kapitan

Re: Re:

Postby HAQVERDI » 21 Apr 2010, 20:14

TURANLI wrote:İstəmirəəəəm. Hər dövrə göndərdiyim 20 sualdan bircəcyin göyürsünlər maa bəsdi. Məhkumluq bu qədər çəkərmiş. Başqaları uje nazir oldu ee.

Bəs mən onu bilmək istəyirəm də,çağirillar getmirsiz,yoxsa çağirmillar.Bir də yəqin zarafat edirsən məncə bu əsas deyil kimin hansi fikirli və ya əcnəbi,milli olmaği,elitarkada onsuz da hamisindan var
HAQVERDI
Dənizçi

Re: Re:

Postby ANTI » 21 Apr 2010, 23:04

HAQVERDI wrote:
TURANLI wrote:İstəmirəəəəm. Hər dövrə göndərdiyim 20 sualdan bircəcyin göyürsünlər maa bəsdi. Məhkumluq bu qədər çəkərmiş. Başqaları uje nazir oldu ee.

Bəs mən onu bilmək istəyirəm də,çağirillar getmirsiz,yoxsa çağirmillar.Bir də yəqin zarafat edirsən məncə bu əsas deyil kimin hansi fikirli və ya əcnəbi,milli olmaği,elitarkada onsuz da hamisindan var

http://www3.disput.az/index.php?showtopic=116820

Tural, bu linkdə sənin suallarına təxmini cavab var. Oradakı fikirlərlə tam razı olmasam da...
ANTI
Miçman

Re:

Postby TURANLI » 22 Apr 2010, 13:36

Şəxsən mən bu dialoqdan heç nə anlamadım. Onsuz da uruscan pis bilirəm, bunlar da anlkamadığım ləhcədə danışırlar:) Onu bilirəm ki, bu haqda heç nə bilmirəm ancaq bir şeyi deyirəm ki 9 il əvvəl milli dildə ilk klub yarananda az qala bizi terror eliyirdilər. Klubun yeganə təmsilçisi S.T.komandasına olan doğma münasibəti də hiss etmisiniz. Mən və bir neçə nəfərin bir səyahətinə görə kimlərsə Seymuru, o da bizi bezdirmişdi ki siz az qala xəyanət etmisiniz. Hətta bizə görə onları də məhrum etmək fikri səslənirdi. Ama nədənsə bizim kimi Xəzərli olmayan səyahət yoldaşlarımız indi elitarkada at oynadır, heç onlara gözün üstə qaşın var deyən yoxdu. Tak şto, yeganə variant alternativ elitarkadı deyərdim:)
TURANLI
İkinci dərəcəli kapitan

Re:

Postby Nigar_Yasinova » 23 Apr 2010, 23:19

Bugun yalniz sonuncu sualabaxa bildim. O suali biz Iqtisadci klubunda vermisdik. Son vaxtlar yaman cox palyonka sual olur orda.

Kecen hefte seslenen Alinin suali mence ela sual idi. Cox beyendim o suali. Heqiqeten gunun en yaxshisi secilmeye layiq idi.
Nigar_Yasinova
Vitse-Admiral

Previous

Return to Sarı səhifələr